ІНФОРМАЦІЯ

про Асіївську гімназію Балаклійської міської ради Харківської області

Рік заснування закладу- 1962 р .З серпня 2019 року - в Асіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів змінено тип закладу і перейменовано в Комунальний заклад "Асіївська гімназія Балаклійської районної ради Харківської області".З серпня 2021 року заклад став Асіївською гімназією Балаклійської міської ради Харківської області

Директор закладу -Караченцева Світлана Павлівна , освіта вища, за фахом вчитель історії та правознавства , має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з вересня 2000 року.

Контингент учнів У 2021/2022 н.р. навчається 35 учнів, з них учнів 1-4 класів – 11 чол., 5-9 класів – 24 учні . Випускників 9 класу - 5 учнів.

Мова навчання : двома мовами; 1,2,3,4 класи - українська, 5-9 класи -російська

Педагогічний колектив. Педагогічний колектив нараховує 12 педагогів, всі мають вищу освіту .. Вищу кваліфікаційну категорію мають 10 чол., І кваліфікаційну категорію – 1чол., категорію „спеціаліст” – 1 чол.

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% ( 11 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій ( 1 дитина інвалід). За рахунок батьківської плати харчується 19 учнів.

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над реалізацією Концепції «Нова українська школа».

Гурткова робота У школі працює 2 гуртки: військово-патріотичний (Захист Вітчизни)- від Балаклійського ЦДЮТ , художній (малювання)- від Пятигірської музичної школи..

Підвіз учнів та вчителів До школи потребують підвозу 3 учні з сел Слобожанське та Успенське та 5 вчителів з м. Балаклія . Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 8 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас ( 5 ПК), , гімнастична зала. спортивний та футбольний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує – 7474 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, спортивних змаганнях. У лютому 2020 року команда шахістів закладу посіла ІІ місце в районних змаганнях з шахів "Біла тура"

Учні школи- активні учасники Всеукраїнських конкурсів з різних предметів : «Патріот» , « Грінвич» , «Соняшник» ,, Геліантус» та інш.,.

Кiлькiсть переглядiв: 44